Hoppa till sidans innehåll
Välj år: Filtrera på distrikt:
Januari Februari Mars April Maj Juni Juli Augusti September Oktober November December
2020-01-26 Boulodromens månadstävling (VAR)
V55 Dubbel Monrad (L)    Antal lag 44
Tävlingsledare: Mats Peterson Huvuddomare: Douglas Adolfsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1DanEdman RON
1YngveEvaldsson13553KÄR
2ThomasWiede CPC
2AndersLarsson13665CPC
3AnneliNilsson25240PET
3JanNilsson25239PET
4ArneHörder28630FVV
4ArneNilsson31906FVV


2020-01-25 Inomhusserien omg.2 Ösbf (VÄX)
V65 3+3 Annan (L)    Antal lag 14
Tävlingsledare: Anita Lönnqvist Huvuddomare: Jan-Åke Gustafsson


2020-01-25 Hallcupen 1 (KUN)
V60 Dubbel Monrad (L)    Antal lag 44
Tävlingsledare: Peter Meuller Huvuddomare: Berit Larsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1GunnarWåhlberg21757ONS
1LottaWåhlberg24766ONS
2BrittaHartman31927KUN
2Jan-ÅkePetersson23627KUN
3ThomasCallderyd11355TRX
3BoHaraldsson15546HÄL
3BrittBrorsson24956VAR
3Hans-ÅkeSvensson27787VAR
4JoachimSchedewie27571ONS
4EddieSegerström31649ONS
5RuneBlomberg21834ÅRE
5BertilRyberg13147ÅRE
5MiroFrai25201STE
5DennisBörjesson22245STE
5BoFeiff33578LÄN
5DennisMånsson33580LÄN


2020-01-25 Esplanad Cup (LBJ)
V65 Trippel Monrad (L)    Antal lag 27
Tävlingsledare: Åsa Jonsson Huvuddomare: Ulf Söderström
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1StigbjörnHellman12382FPS
1LenaStenbeck11929LBJ
1RolfBonäs11922LBJ
2KerstinAxling33869BLK
2UlfEriksson22902BLK
2TommyStröm19204BLK
3EthelForsberg25873ESP
3SvanteEngelmark29656ESP
3LarsBoussard29615ESP
3LenaGustavson29546LBJ
3RolfRaumer28391LBJ
3TobbeStröm34585LBJ
5RogerAndersson28580LBJ
5Sten-ÅkeBergström14752LBJ
5LarsHeden27153LBJ
5BarbroEriksson25962HOF
5HansEriksson25918HOF
5LarsÅkeLarsson33357HOF
5KjellAndersson34398BLK
5YvonneAndersson34399BLK
5EvertÄdel21840BLK
5IngerCarlsson33286ESP
5Karl-GunnarBergman34628ESP
5Hans-GöstaOlsson33041ESP


2020-01-24 Månadsfighten (DAL)
V65 Dubbel Monrad (L)    Antal lag 32
Tävlingsledare: Kjell Engström Huvuddomare: Kjell Petersen
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1Jan-ÅkeBrandt27606BOR
1BoNilsson28974BOR
2Lars-ErikFritioff27798SJÖ
2BirgitAdler28412SSÖ
3BirgittaSkog28519DAL
3TommySkog28520DAL
4Bengt-ÅkeAndersson27805SSÖ
4Lars-GunnarAndersson29135SSÖ
5MonaLarsson26253KIF
5Jan-OlofCaspersson10854KIF
5GöranLindgren34367ULC
5IvarWahl20041ULC
5ThomasEfraimsson28413ULC
5ArneEfraimsson28196SSÖ
5GunEngström21450DAL
5ChristinaAhlberg24291DAL


2020-01-22 Januaricupen (IST)
V65 Dubbel Grupp (L)    Antal lag 24
Tävlingsledare: Göran Hjalmarrson Huvuddomare: Anders Ring
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1LinnéaAgnell30342IST
1PaulSnöberg30344IST
2GeorgLidén33252IST
2SivWärnbring32589IST
3GöranLidström30727IST
3Gull MajSörensen34565IST
3GöranHögberg10549HÖG
3JerryJegård28019HÖG
5LeopoldBöttcher26077HÖG
5ChristianeNegrelli28743HÖG
5BarbroEfraimsson34617ULC
5ThomasEfraimsson28413ULC
5Lars-ElisKarlsson10421HÖG
5AndersLinnér28631HÖG
5LarsLindstrand28144IST
5ToreNilsson32561IST


2020-01-18 Skövdeblixten 2020 (BON)
Öppen Dubbel Annan (R)    Antal lag 35
Tävlingsledare: Lisa Sällberg Huvuddomare: Jan-Åke Gustafsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1LucasRudin30284SÖR
1FrideOlsén32081SÖR
2AndersCsapó23666SCP
2CamillaCsapó Olsson24288SCP
3RolfClaesson20673BON
3ZoranCaric20668BON
3Eva-KarinIngelstedt15369TBG
3HannuKolehmainen14061TRX
5RogerSöder14246CPC
5MichaelClaesson14206BON
5MikaelGustafsson21355CAR
5JörgenLungberg33459CAR
5MatsMolid33378POM
5DanielThomsen28934POM
5BjörnBerg34662TRX
5Thor AllanTullsjö26029TBF


2020-01-18 Bilbolaget Open (SKÖ)
Öppen Dubbel Annan (R)    Antal lag 41
Tävlingsledare: Lennart Helgsten Huvuddomare: Bengt Sörlin
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1TomasGrundin33342BSS
1MarcusLarsson31467BSS
2TonyTyfting28295BSS
2JenniferAndersson Persson19373SUN
3MatsLindström13892NOR
3YassirYesraoui34383NOR
3ArneLindholm27595SKÖ
3BojanMagnusson28329SKÖ
5ÅkeWinberg11994SUN
5BeritÅslin12411SUN
5StaffanKarp13889NOR
5MikaelRännar13897NOR
5HansKarlsson28495SUN
5Lars-ÅkeKulinder11989SUN
5NiklasLindström11676SUN
5JennieHällström31414MAR


2020-01-19 Skövdeblixten 2020 (BON)
V65 Dubbel Annan (L)    Antal lag 28
Tävlingsledare: Anders Johansson Huvuddomare: Jan-Åke Gustafsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1Inga-LisaCorell- Sällberg22203BON
1Stig-OlofSällberg22204BON
2SolfridPersson19574BON
2IngerPetersson31098BON
3IngemarJohansson20458SMB
3JohnStrindevall14964SMB
3JanArvidsson30279LDÖ
3GunnarJärnving33799LDÖ
5ThomasGustavsson19977BON
5ChristerSäll35203BON
5May-BrittAndersson15459SKA
5Karl-GunnarJosefsson30854SKA
5AnitaClaesson21553BON
5Inga BrittVesterback25070BON
5BarbroEfraimsson34617ULC
5ThomasEfraimsson28413ULC


2020-01-19 Bilbolaget Open (SKÖ)
Öppen Trippel Annan (R)    Antal lag 24
Tävlingsledare: Lennart Helgsten Huvuddomare: Yngve Westerlund
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1CalleStrandberg20938AIK
1WilliamWahman32718AIK
1AnnelieWestin30933AIK
2TomasGrundin33342BSS
2MarcusLarsson31467BSS
2TonyTyfting28295BSS
3PerBoija33301NJV
3RolandNorman31052NJV
3IvarWesterlund29840NJV
3MajlisIsraelsson22836NOR
3StaffanKarp13889NOR
3MikaelRännar13897NOR
5JohnnyEkholm11657BSS
5JörgenEkholm11658BSS
5YlvaOlsson29130BSS
5BengtJohansson32140SKÖ
5BertNorberg21806SKÖ
5BengtSörlin31665SKÖ
5MatsLindström13892NOR
5YassirYesraoui34383NOR
5MattiasSjödin11978SUN
5DanBackman33810NJV
5Jan-ErikForsström31173NJV
5OveOlsson25789NJV


2020-01-18 Snöflingan cup (LUL)
Öppen Trippel Annan (L)    Antal lag 20
Tävlingsledare: Susanna Ganestig Huvuddomare: Bengt Månsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1FilipBoström16932BOD
1JohannesBoström16933BOD
1BennyIsaksson16487BOD
2AnettMartinsson19527BOD
2BennyMartinsson19528BOD
2StigSundström20665BOD
3TomasLundbäck28747KLX
3TobiasWaara32715KLX
3TonyWaara32716KLX
3GunnarEriksson30657LUL
3HåkanEngman16546LUL
3RunoAdolfsson20169LUL
5KerstinPetschler28187BOD
5JanPetschler28188BOD
5AndersNyström11829BOD
5PerAronsson11804BOD
5PeterHeikkilä24320BOD
5ChristerJansson20934BOD
5Britt-LouiseAndersson18659LUL
5SvenSundberg18658LUL
5OveLindfors25608LUL
5Lars-GunnarEriksson31080LUL
5RuneÅström21024LUL
5BerthGanestig23964LUL


2020-01-18 Vinterkulan (018)
Öppen Dubbel Pool (R)    Antal lag 64
Tävlingsledare: Maria Jadinge-Trygg Huvuddomare: Ronny Eriksson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1PauliMäkitalo17708AOB
1StefanBerglund14783GRI
2IvarLiljegren25946SCP
2PatrikLindgren30861SCP
3BertilAdlivankin12491BRO
3SvenVejdegren17399BRO
3FredrikHolmqvist23289BRO
3HarkoVerhagen15046BRO
5CalleStrandberg20938AIK
5AnnelieWestin30933AIK
5MatsOrs30980SIT
5PeterTörnkvist32332SIT
5PatrikBjörk10005AIK
5KristerLindberg12511AIK
5BengtBjörkman32613BRO
5RogerAndersson32071SCP


2020-01-17 Sweden Invitational (INBJUDNINGSTÄVLING) (CPC)
Annan Dubbel Annan (FA)    Antal lag 8
Tävlingsledare: Kerstin Hjelm Huvuddomare: Birgitta Thorell
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1ClaudyWeibel Belgien
1NoelKempeneers Holland
2DavidLe Dantec Frankrike
2FredericMachnic Frankrike
3JoachimAndersson39CPC
3BennyBel-Lafkih Norge
3RobertUlfsson30208SÖR
3LasseDithmar Danmark


2020-01-12 Ulricacupen (ULC)
Dam Dubbel Monrad (L)    Antal lag 30
Tävlingsledare: Ivar Wahl Huvuddomare: Lars-Göran Axelsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1ChristinaAhlberg24291DAL
1Inga-LillJohansson20125DAL
2EleonoraHirverud34447POM
2BirgittaThorell25150POM
3CarinaStenborg31692POM
3CarinaSutt30835POM
4BarbroLarsson28415SSÖ
4BerithPetersson28214SSÖ
5BirgittaEliasson13813DAL
5EwaMandrén33370DAL
5LisbethBrunngård31962ULC
5Britt-MarieBylin31408ULC
5BirgitAdler28412SSÖ
5MonaCarlsson28345SSÖ
5AnsareeChaimoon25260LID
5AnetteFalk19638LID


2020-01-12 SvBF Lag DM Dam (EBP)
Dam 2+2 Grupp (D)    Antal lag 10
Tävlingsledare: Eric Ericsson Huvuddomare: Robert Malm
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1RandiWetterhus31122FLE
1MaudEriksson29111FLE
1LenaHellmark35174FLE
1MaudEriksson29111FLE
2SivVedung11756018
2CarinaMård11758018
2IngalillHalvarsson11741018
2MariaJadinge -Trygg32385018
3IirisHeinonen10874EBP
3Anne-MaithPersson10898EBP
3Anna-LenaEricsson10865EBP
3SusanneGustafsson33708EBP
3ChristinaLood33791EBP
3MonicaGravelli35269EBP
3ClaryKarlsson30644ÖRE
3ClaryChristiansson28639ÖRE
3BirgittaAbrahamsson23510ÖRE
3KarinWestman31027ÖRE


2020-01-12 Falkens Vintertrippel (FFP)
V55 Trippel Monrad (L)    Antal lag 40
Tävlingsledare: Ove Johansson Huvuddomare: Bengt-Göran Nilsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1HåkanBerg13KÄR
1YngveEvaldsson13553KÄR
1JonnyPatron13273KÄR
2JanKarlsson32255SVB
2GöranNyström32254SVB
2LarsPersson33316SVB
3TimoLager13703VAR
3MatsPeterson10060VAR
3Hans-ÅkeSvensson27787VAR
3BengtHorn32875FFP
3MarjaHorn34751FFP
3BengtJohansson29009FFP


2020-01-11 SvBF Lag DM Öppen (UPS)
Öppen 2+2 Grupp (D)    Antal lag 21
Tävlingsledare: Inga Stenbrink Huvuddomare: Ronny Eriksson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1AdamNilsson24333SÖR
1LarsNilsson24332SÖR
1MalinSares27776SÖR
1FredrikSilverdahl22994SÖR
1UlrikaGonzalez Hedqvist34350SÖR
2LottaLarsson32SÖR
2NicolasGonzalez Hedqvist34351SÖR
2EmmeliRudin30286SÖR
2LucasRudin30284SÖR
2AnnetteRudin31720SÖR
3LarsFrykberg11439018
3UlfHjelm11443018
3HåkanStröm17586018
3UrbanTrygg27754018
3NiklasGrimstedt20214SVÄ
3HenrySteffensen21530SVÄ
3HåkanWestling13975SVÄ
3MatsGelin10792SVÄ
5MikaelBartoft29361AOB
5PierreGeerhold32799AOB
5PatrikSandin11947AOB
5BosseEriksson24967AOB
5Ann-CatrineStubbendorff30758018
5JakobStubbendorff13694018
5SamuelStubbendorff28679018
5YacoubRamdane30961018
5HåkanEriksson25149SVÄ
5JohanWestling17486SVÄ
5PerDavidsson13950SVÄ
5LindaNäslund18849SVÄ
5EmilAndersson23311018
5TomasRuudh11452018
5OlleLarsson11451018
5AlexandraKarlsson19272018


2020-01-11 Girlpower (LAN)
Dam Dubbel Monrad (L)    Antal lag 18
Tävlingsledare: Bert Nilsson Huvuddomare: Henrik Roolf
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1Berit Sjöberg KIF
1Suzanne Almblad DEB
2ÅsaHallendorf PET
2AnneliNilsson PET
3KerstinBelfrage SKT
3MariannaPryszynska SKT
4Anita Söderberg SKN
4ChristinaUrbanke SKN
5SannaTrogen DEB
5AnetteEkeluind DEB
5Birgitta Blad LAN
5LiimorCarlsson LAN
5GunnelEdsand LAN
5BrittenWallin Lan
5Ann-ChristinGustavsson HÄL
5AnnBörjesson HÄL


2020-01-11 Prins Bertils Memorial (FPS)
Öppen Mixed Trippel Grupp (L)    Antal lag 24
Tävlingsledare: Bengt Berglund Huvuddomare: Hans Lindgren
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1AnnelieWestin30933AIK
1CalleStrandberg20938AIK
1KristerLindberg12511AIK
2ÅsaWirström21776BRO
2RasmusWirström31953BRO
2LarsLundgren24897HBY
3UlrikaAlstander16641SCP
3StenAlstander15582SCP
3ChaiKedeskog20034SCP
3MonikaLapington34107SIT
3MarcusEnbom15298SÖR
3LeoBrood Björk17085SÖR


2020-01-11 Inomhusserien omg.2 Ösbf (VÄX)
Öppen 3+3 Annan (L)    Antal lag 8
Tävlingsledare: Anita Lönnqvist Huvuddomare: Jan-Åke Gustafsson


2020-01-09 Januari-cupen (HÖG)
V65 Dubbel Monrad (L)    Antal lag 24
Tävlingsledare: Leopold Böttcher Huvuddomare: Jan-Åke Gustafsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1GeorgLidén33252IST
1GöranSchultz21938IST
2ÖstenKarlsson15155CDB
2KurtSandberg28255CDB
3BarbaraEdström28505HVE
3JanekKulas33131HVE
3BirgittaWikby Lundgren30177HVE
3Lars-IngeLundgren30176HVE
5BarbroEfraimsson34617ULC
5ThomasEfraimsson28413ULC
5JerryJegård28019HÖG
5AndersLinnér28631HÖG
5MagganMikaelsson19907HÖG
5LarsMikaelsson12623HÖG
5GöranHögberg10549HÖG
5ArneOlofsson17975HÖG


2020-01-08 Mora 1 (MOR)
V65 Dubbel Monrad (L)    Antal lag 24
Tävlingsledare: Kristina Berner Huvuddomare: Lars Andersson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1TobbeBlomberg32866NÄS
1GunnelEriksson24314KLO
2MatsDanielsson33486MOR
2Hans-ErikKaris33485MOR
3NellyJonsson21248MOR
3BoÖgrim21247MOR
3GöteHagberg30802LEK
3MargaretaHagberg30803LEK
5BrittEkström29961GRY
5Sven-ErikKäck32736GRY
5BertilEnvall28191MOR
5AndersTäpp28575MOR
5LarsEkvall28105FFB
5LeifPersson32982FFB
5SuneOlsson29424MOR
5FolkeSnees24807MOR


2020-01-06 Trettondagsboule (BOD)
Öppen Dubbel Grupp (L)    Antal lag 27
Tävlingsledare: Anders Nyström Huvuddomare: Jan Petschler
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1LinusLarsson33057KLX
1TomasLundbäck28747KLX
2BennyIsaksson16487BOD
2ChristerJansson20934BOD
3RuneDahl33085SKL
3RogerLundmark21297SKL
3AndreasNorman31192SKL
3PeterHeikkilä24320BOD


2020-01-06 13-dagsingeln (LEJ)
Öppen Singel Monrad (L)    Antal lag 32
Tävlingsledare: Johan Nilsson Huvuddomare: Mikael Persson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1AnnelieWestin30933AIK
2CalleStrandberg20938AIK
3MonicaEriksson11263LEJ
3JohanBjörling33961LEJ


2020-01-04 Fyrlingen 2020 (POM)
Öppen 4 Pool (I)    Antal lag 64
Tävlingsledare: Herman Thorell Huvuddomare: Henrik Roolf
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1JoachimAndersson39CPC
1JessicaJohansson38CPC
1RobertUlfsson30208SÖR
1DiegoRizzi Italien
2WilliamSilfverberg KÄR
2SimonÅkesson KÄR
2JonasJacobsen KÄR
2LeoBrood Björk17085SÖR
3PauliMäkitalo17708AOB
3SebastianKallionpää29363AOB
3StenAlstander15582SCP
3RogerAndersson32071SCP
3LasseDithmar Danmark
3MortenSaxild Danmark
3HenrikErlandsen Danmark
3JimmyLöf11350LBO
5JanneJohansson24435TRX
5HannuKolehmainen14061TRX
5ThomasCallderyd11355TRX
5DennisDuvenfelt15076BRO
5TomasFinné12081HPK
5KentCarlsson12075HPK
5BoPersson10501RON
5DanEdman15543RON
5PontusTengström10736LID
5HenrikHugosson11319LID
5StefanGiza11317LID
5DanielLarsen11336LID
5ScottAshby England
5JasonWhite England
5RowlandJones England
5MattiasThorell17332TRX
9MagnusBergström12714LEJ
9JohanBjörling33961LEJ
9RasmusKling23495LEJ
9StefanBlom15272LEJ
9GustavOskarsson22921ÖDE
9RasmusEdqvist27913ÖDE
9EdvardEriksson22256ÖDE
9ThomasEriksson23667ÖDE
9MortenJunge Danmark
9DanielPresutti Danmark
9EmilPedersen Danmark
9BrianFuglsang Danmark
9ThomasLindberg13091HPK
9JimmieOlsen12094HPK
9DanielSvensson35146HPK
9JohannesThuresson14394HPK
9MattiasJohansson13881NOR
9MikaelRännar13897NOR
9AssarNyström34135NOR
9StaffanKarp13889NOR
9DanielGillan14316SIT
9ThereseMånsson32286SIT
9PasiKoivisto33418SCP
9MonikaLapington34107SIT
9KjellAndersson22339MAL
9KjellAhlbin10006MAL
9GunillaAhlbin10868MAL
9JonnyPatron13273KÄR
9CalleStrandberg20938AIK
9AnnelieWestin30933AIK
9MarcusEnbom15298SÖR
9SørenBentzen Danmark


2020-01-03 Fyrlingen 2020 (POM)
V55 Trippel Direkt (N)    Antal lag 24
Tävlingsledare: Herman Thorell Huvuddomare: Henrik Roolf
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1DennisDuvenfelt15076BRO
1AndersLarsson13665CPC
1ThomasWiede12100CPC
2YngveEvaldsson13553KÄR
2AndersBlixt31701LBO
2DanEdman15543RON
3Eva-KarinIngelstedt15369TBG
3SuzanneAlmblad16622DEB
3HeleneWiding14080TBG
3BengtBerglund15209FPS
3HansBrandin24398TBC
3LeeEkström13951FPS
5BertilTunje27723POM
5StåleBaksetersveen Norge
5RogerStøa Norge
5PerLinderoth34538ULC
5GöranLindgren34367ULC
5DinneSvensson24103ULC
5HannuKolehmainen14061TRX
5ThomasCallderyd11355TRX
5JanneJohansson24435TRX
5BillJakobsson31726QUA
5MichaelUppström21760QUA
5MattsLindén16099LVÄ


2020-01-03 Fyrlingen 2020 (POM)
Öppen Dubbel Direkt (P)    Antal lag 75
Tävlingsledare: Herman Thorell Huvuddomare: Birgitta Thorell
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1MariusWang Norge
1JohnnyLuchesi Frankrike
1BastienTestaniere Norge
1CharlotteJayer Norge
3MattiasThorell17332TRX
3ScottAshby England
3LeoBrood Björk17085SÖR
3MarcusEnbom15298SÖR
5HenrikHugosson11319LID
5PontusTengström10736LID
5NoëlKampeneers Nederländerna
5HarryDe Groof Nederländerna
5JesperSkult14435TED
5PatrikLindgren TED
5PoppeFrid29470CPC
5PatricLarsson15378CPC


2020-01-02 Klosterboulen 1 (ÅSK)
V60 Dubbel Monrad (L)    Antal lag 64
Tävlingsledare: Bo Karlberg Huvuddomare: Douglas Adolfsson
PlaceringFörnamnEfternamnLicensnrKlubb
1KurtSvensson31301TUL
1RigmorSvensson31302TUL
2KennethJohansson13821VAR
2BirgittaOlausson18071VAR
3Hans-ÅkeSvensson27787VAR
3MatsPeterson10060VAR
3LeifLundqvist14413KNF
3LennartNordqvist16572KNF
4KentHögberg31247ÅSA
4LeifJohnsson28512ÅSA
5BengtAlvhage28527LÄJ
5BeritAlvhage28852LÄJ
5LennartOlsson28434SKN
5TerhiYlitapio25118SKN
5UnoKarlberg25598ÅSK
5DickOlsson31826KIF
5IzelJanson16753KUN
5IngridLarsson11175KUN
9AnnikaGleisner34038TUL
9PeterGleisner34039TUL
9Jan-OlofGustavsson30590LÄJ
9IngvarOhlsson27628LÄJ
9ClasFahlström32928TUL
9ClasFahlström32928TUL
9OveAntonsson26172LÄJ
9MarikaSvensson32383LÄJ
9Jan-OlofOlsson30976VAR
9UllaOlsson31757VAR
9MonicaBohman34568FVV
9Lars-BertilJohansson28570FVV
9MarianneAspeflo32462ÅSK
9BengtNilsson31986ÅSK