Hoppa till sidans innehåll
Förbundet
För förening
För spelare
SBF Online
Hem
Tävlingskalendern
Anmäl till tävling
Lämna resultat
Resultat
Seriespel
Ladda ner
Rankinglistor
Nyheter
Manualer
Domarregister
Logga in
Resultat från
WDBF DM-helg (ULC)
V75
Mixed Dubbel Monrad
Antal lag 12
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Inga-Lill
Johansson
20125
DAL
1
Yngve
Dahlbom
20126
DAL
2
Mona
Larsson
26253
POM
2
Jan-Olof
Caspersson
10854
POM
3
Anita
Claesson
21553
BON
3
Rolf
Claesson
20673
BON
3
Birgitta
Nilsson
21586
TIB
3
Bengt
Nilsson
34068
TIB
5
Christina
Ahlberg
24291
DAL
5
Jan
Ahlberg
21892
DAL
5
Arne
Falk
35328
BON
5
Inger
Petersson
31098
BON
5
Ingela
Eriksson
34297
TIB
5
Jerry
Eriksson
33661
TIB
5
Margareta
Larsson
23396
TIB
5
Stig
Larsson
21013
TIB
V55
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 11
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Annika
Claesson
30639
BON
1
Michael
Claesson
14206
BON
2
Annika
Karlsson
26317
CAR
2
Owe
Karlsson
26316
CAR
3
Lars
Jansson
34989
BON
3
Ann-Lis
Svensson
20682
BON
3
Eva
Friis-Hansen
23714
BOR
3
Sören
Friis-Hansen
23715
BOR
V65
Mixed Dubbel Monrad
Antal lag 22
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Erja
Lehtonen
30790
POM
1
Jan
Lehtonen
30205
POM
2
Sirkka
Petersen
24029
ULC
2
Kjell
Petersen
22587
ULC
3
Britt
Färdig Lindahl
33880
ALE
3
Tommy
Fogelström
33826
ALE
3
Märit
Johansson
29046
SSÖ
3
Arne
Efraimsson
28196
SSÖ
5
Claes
Wedholm
33932
BON
5
Inger
Wedholm
33933
BON
5
Thomas
Albinsson
15531
LDÖ
5
Karin
Granevik
19358
LDÖ
5
Thomas
Gustavsson
19977
BON
5
Gunilla
Jonsson
30336
BON
5
Karin
Brorsson Linderoth
34631
ULC
5
Per
Linderoth
34538
ULC
Öppen
Mixed Dubbel Pool
Antal lag 20
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Annelie
Behring
12580
CAR
1
Mikael
Gustafsson
21355
CAR
2
Kerstin
Andersson
19255
TRX
2
Mikael
Karlsson
12723
TRX
3
Eleonora
Hirverud
34447
POM
3
Johan
Nilsson
30276
POM
3
Kaisa
Andersson
14192
TRX
3
Mattias
Thorell
17332
TRX
5
Roger
Smedenfeldt
11706
POM
5
Alexandra
Järlefjord
35498
POM
5
Lars
Hesse
21855
TRX
5
Jenny
Jönsson
29359
TRX
5
Mats
Molid
33378
CAR
5
Rebecka
Molid
36115
CAR
5
Jerry
Ekman
31035
CAR
5
Åsa
Lindberg
32162
CAR
V75
Singel Monrad
Antal lag 15
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Gunnar
Järnving
33799
LDÖ
2
Ingemar
Johansson
20458
SMB
3
Tage
Axelsson
19998
SMB
3
Stig
Eklund
31427
SMB
5
Jan
Lehtonen
30205
POM
5
Bjarne
Persson
33617
ULC
5
Jan-Åke
Brandt
27606
BOR
5
Bo
Lindqvist
35484
DAL
Junior
Singel Grupp
Antal lag 4
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Felix
Särén
35657
POM
2
Tuvali
Berg
35649
BIS
3
Leia
Seveborn
36547
BIS
3
Felicia
Hansen Grip
36307
CAR
V65
Singel Monrad
Antal lag 24
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Lars
Hesse
21855
TRX
2
Torild
Nyman
36814
CAR
3
Kjell
Petersen
22587
ULC
3
Egon
Ekunger
21920
ULC
5
Hans
Lindqvist
36173
BIS
5
Thomas
Gustavsson
19977
BON
5
Jan-Olof
Bengtsson
36180
BIS
5
Thomas
Albinsson
15531
LDÖ
Öppen
Singel Pool
Antal lag 21
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Elliott
Angselius
33646
CAR
2
Richard
Johansson
35296
ULC
3
Mikael
Karlsson
12723
TRX
3
Mikael
Gustafsson
21355
CAR
5
Simon
Thorell
27579
POM
5
Stefan
Johansson
31584
BON
5
Jörgen
Lungberg
33459
CAR
5
Björn
Berg
34662
BIS
Dam
Singel Pool
Antal lag 22
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Birgitta
Thorell
25150
POM
2
Annika
Claesson
30639
BON
3
Napadsorn
Pakkaeng
33377
TRX
3
Jenny
Jönsson
29359
TRX
5
Kaisa
Andersson
14192
TRX
5
Eva
Lindqvist
36222
BIS
5
Annica
Bergström
35796
POM
5
Karin
Brorsson Linderoth
34631
ULC
V55
Singel Pool
Antal lag 19
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Kenneth
Larsson
30057
CAR
2
Michael
Claesson
14206
BON
3
Hannu
Kolehmainen
14061
TRX
3
Lars
Jansson
34989
BON
5
Jörgen
Strende
14243
TRX
5
Lennart
Andersson
14196
BON
5
Lennart
Roos
26085
CAR
5
Jörgen
Jensen
13866
CAR
Dam
Trippel Pool
Antal lag 8
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Carina
Stenborg
31692
POM
1
Carina
Sutt
30835
POM
1
Birgitta
Thorell
25150
POM
2
Karin
Brorsson Linderoth
34631
ULC
2
Carina
Lindgren
34696
ULC
2
Sirkka
Petersen
24029
ULC
3
Kaisa
Andersson
14192
TRX
3
Kerstin
Andersson
19255
TRX
3
Petra
Karlsson
22205
TRX
3
Anne
Gustavsson
35499
POM
3
Alexandra
Järlefjord
35498
POM
3
Katarina
Olbäck Sundberg
36533
POM
Öppen
Trippel Pool
Antal lag 10
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Mikael
Karlsson
12723
TRX
1
Pär
Lundin
33454
TRX
1
Mattias
Thorell
17332
TRX
2
Fredrik
Hirverud
28867
POM
2
Johan
Nilsson
30276
POM
2
Robin
Nilsson
32944
POM
3
Elliott
Angselius
33646
CAR
3
Mikael
Gustafsson
21355
CAR
3
Jörgen
Lungberg
33459
CAR
3
Felix
Särén
35657
POM
3
Roger
Smedenfeldt
11706
POM
3
Annica
Bergström
35796
POM
V55
Trippel Pool
Antal lag 9
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Morgan
Frick
16083
CAR
1
Jörgen
Jensen
13866
CAR
1
Kenneth
Larsson
30057
CAR
2
Jan-Åke
Brandt
27606
BOR
2
Jari
Ilomäki
21544
BOR
2
Pekka
Svärd
25155
BOR
3
Annika
Claesson
30639
BON
3
Michael
Claesson
14206
BON
3
Lars
Jansson
34989
BON
3
Hannu
Kolehmainen
14061
TRX
3
Tommy
Michanek
19075
TRX
3
Jörgen
Strende
14243
TRX
V65
Trippel Monrad
Antal lag 17
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Bengt-Åke
Andersson
27805
SSÖ
1
Lars-Gunnar
Andersson
29135
SSÖ
1
Arne
Efraimsson
28196
SSÖ
2
Eva
Lindqvist
36222
BIS
2
Hans
Lindqvist
36173
BIS
2
Ingvar
Sjöholm
36171
BIS
3
Tage
Axelsson
19998
SMB
3
Stig
Eklund
31427
SMB
3
Mehdi
Vaziri
35355
SMB
3
Claes
Hellner
33892
ISK
3
Bengt-Göran
Svantesson
22212
ISK
3
Jan-Erik
Wennerbert
30109
ISK
Junior
Dubbel Pool
Antal lag 2
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Tuvali
Berg
35649
BIS
1
Leia
Seveborn
36547
BIS
2
Felix
Särén
35657
POM
2
Felicia
Hansen Grip
36307
CAR
V75
Dubbel Monrad
Antal lag 8
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Ingemar
Johansson
20458
SMB
1
John
Strindevall
14964
SMB
2
Lennart
Oscarsson
31152
BOR
2
Jan-Åke
Brandt
27606
BOR
3
Tage
Axelsson
19998
SMB
3
Stig
Eklund
31427
SMB
3
Jan-Olof
Caspersson
10854
POM
3
Mona
Larsson
26253
POM
V65
Dubbel Monrad
Antal lag 17
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Jan
Kling
29739
ULC
1
Ivar
Wahl
20041
ULC
2
Leif
Abrahamsson
19694
CAR
2
Torild
Nyman
36814
CAR
3
Göran
Lindgren
34367
ULC
3
Lennart
Vestman
36719
ULC
3
Rolf
Augustsson
32395
ULC
3
Per
Linderoth
34538
ULC
5
Jan-Olof
Bengtsson
36180
BIS
5
Jan-Erik
Karlsson
36174
BIS
5
Lars
Andersson
34498
DAL
5
Leif
Lövgren
33221
DAL
5
Lars
Hesse
21855
TRX
5
Jan
Pedersen
17382
TRX
5
Egon
Ekunger
21920
ULC
5
Kjell
Petersen
22587
ULC
Öppen
Dubbel Pool
Antal lag 18
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Stefan
Johansson
31584
BON
1
Jonas
Rudolfsson
14239
BON
2
Mikael
Gustafsson
21355
CAR
2
Jörgen
Lungberg
33459
CAR
3
Elliott
Angselius
33646
CAR
3
Mats
Molid
33378
CAR
3
Fredrik
Hirverud
28867
POM
3
Simon
Thorell
27579
POM
5
Mikael
Karlsson
12723
TRX
5
Tommy
Michanek
19075
TRX
5
Tobias
Axelsson
13805
ULC
5
Richard
Johansson
35296
ULC
5
Lars
Stenborg
31691
POM
5
Herman
Thorell
24669
POM
5
Björn
Berg
34662
BIS
5
Sebastian
Sjöberg
36546
BIS
V55
Dubbel Pool
Antal lag 14
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Jerry
Ekman
31035
CAR
1
Jörgen
Jensen
13866
CAR
2
Lennart
Andersson
14196
BON
2
Mats-Eric
Jansson
14219
BON
3
Leif
Mollberg
27086
POM
3
Göran
Ruthberg
16820
POM
3
Leif
Kalén
36175
BIS
3
Erik Werner
Berg
36364
BIS
5
Jörgen
Strende
14243
TRX
5
Hannu
Kolehmainen
14061
TRX
5
Johan
Lindström
35243
ULC
5
Kjell-Ove
Svantesson
33315
ULC
5
Jan-Olof
Carlsson
32428
POM
5
Bernt
Olsson
35500
POM
5
Morgan
Frick
16083
CAR
5
Kenneth
Larsson
30057
CAR
Dam
Dubbel Pool
Antal lag 18
Placering
Förnamn
Efternamn
Licensnr
Klubb
1
Karin
Brorsson Linderoth
34631
ULC
1
Carina
Lindgren
34696
ULC
2
Anne
Gustavsson
35499
POM
2
Birgitta
Thorell
25150
POM
3
Anita
Ekunger
23637
ULC
3
Inger
Green
30427
ULC
3
Carina
Stenborg
31692
POM
3
Carina
Sutt
30835
POM
5
Eva-Britt
Eriksson
24960
TRX
5
Elisabeth
Mildh Pedersen
18646
TRX
5
Tuvali
Berg
35649
BIS
5
Leia
Seveborn
36547
BIS
5
Jenny
Jönsson
29359
TRX
5
Petra
Karlsson
22205
TRX
5
Pirjo
Karlsson
15092
CAR
5
Eva-Lena
Malm
13867
CAR
IdrottOnline Förbund - en del av svensk idrott